אם אתם ממש רוצדליתה שוקולדים להגשים לילד שלכם חלום ולספק לו חוויה בלתי נשכחת, מרתקת, משמחת ויצירתית מאד. התשובה היא ללא כל ספק שוקולד. כשעתיים של חוויה מהנה, יצירתית וטעימה, יהפכו כל מפגש חברים לזכרון מופלא וקסום.

 

להזמנת סדנה התקשרו עכשיו 054-5443464 או השאירו

פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

דליתה מספקים סינרים וכובעי שף, את תערובות השוקולד והתוספות הנלוות, כמו למשל סוכריות צבעוניות, קוקוס ותוספות אחרות לבחירתכם. אם אתם רוצים באמת לשמח את הילדים, כל שעליכם לעשות הוא לתאם מועד, מקום ושעה ודליתה יגיעו היישר לביתכם או לכל מקוםם בו תרצו לקיים את הסדנה. אנו מגיעים עם כל הציוד וכלי העבודה, עם חומרי הגלם ומבטיחים לכם חוויה מיוחדת ושונה שכל ילד ישמח לקבל או לקחת בה חלק. בסדנה של דליתה כל הילדים משתתפים ואין סיכוי שיהיו ילדים שישבו בצד ולא ירצו להשתתף בה.

info heading

info content


  • ליווי בהסברים פשוטים וברורים ובסיפורים ומסקרנים.
  • מדריכה מנוסה עם ידע ונסיון וגישה נפלאה לילדים.
  • נוסחה מנצחת של כיף, צחוק, הנאה וטעם מתוק בפה.
  • שילוב את הפן היצירתי וטעמי השוקולד ועם הרבה צחוק והנאה.
  • חשיפה אל השוקולד מזוית אחרת מזו שהורגלנו אליה.
  • שילוב חוויה עם למידה כיפית וחווייתית.

 

סדנה שכולם אוהבים – סדנת שוקולד לילדים.

קשה למצוא ילדים שלא אוהבים שוקולד. וגם לא כל יום ניתנת להם האפשרות להיות חשופים לכמות כה גדולה של שוקולד, להבין כיצד הוא נעשה, כיצד הוא הופך מנוזלי למוצק, מה ההבדלים בטעמים וכמה דברים נפלאים ניתן לייצר ממנו ועוד בסדנת שוקולד לילדיםאווירה משוחררת וכיפית. את כל הדברים האלו ניתן להשיג בקלות באמצעות סדנה ייחודית, אחרת, שמחה וכמובן מתוקה ביותר.

אנו מתמחים גם כן בסדנאות לימי הולדת במהלך הסדנה לומדים לגעת בשוקולד, להשתמש בו כחומר גלם וליצור ממנו יצירות מתוקות ולחזור הביתה עמוסים בחוויה ובהפתעות שהמשתתפים הכינו בעצמם.

שמח בלב וגם בפה

סדנת השוקולד מותאמת לגיל הילדים. הקטנים שבחבורה, לערך עד גיל עשר, לומדים להכין שוקולד על מקל, זר שוקולדים ואפילו כיצד יוצרים, מקשטים ומציירים באמצעות שוקולד. ילדים מעל גיל עשר, לומדים להכין פרלינים, בית משוקולד בסגנון "עמי ותמי", עוגת שוקולד ועוד יצירות בתוספת מילויים מגוונים וטעימים.

אנו לרוב עורכים את סדנאותת באזור המרכז ונשמח לעמוד לשירותכם גם אם מדובר במסיבת רווקות.

ילדים ושוקולד

אם המבוגרים אוהבים שוקולד, אין ספק כי אוכלוסיית הילדים מחבבת אותו עוד יותר. פעילויות לילדים בשכבות גיל שונות, כולל פעוטות. אם אתם מחפשים הפעלה מושלמת לילדים או לפעוטות, אשר תספק להם חוויה מדהימה שיזכרו לאורך זמן, אל תוותרו על סדנה המותאמת לגילם!