סדנאות שוקולד לעובדים

סדנת שוקולד לעובדים היא חוויה נפוצה אצלנו ב'סדנאות שוקולד דליתה'. לעתים יש החושבים כי סדנת שוקולד מתאימה לילדים אמנם סדנת שוקולד מתאימה לכל אוהבי השוקולד ללא יוצאי דופן וללא הגבלת גיל. אנחנו מעבירים סדנאות שוקולד מדי חודש לקהלי יעד מגוונים, וכן גם סדנאות שוקולד לעובדים ולקהלים מגוונים. המאפיין את כל לקוחותינו גדולים כקטנים הוא התשוקה לשלב באירוע שלהם תשוקה, יצירתיות וטעם.

 

סדנת שוקולד לעובדים שחוגגים יום הולדת

בין הסדנאות שאנו עורכים ישנן סדנאות שוקולד ליום הולדת. ואין כמו לחגוג יום הולדת לעובדים עם אכילת שוקולד ללא הגבלה. מחקרים הוכיחו ששוקולד מכיל רכיבים שגורמים לנו לשמחה ולאושר, ולכן הוא מתאים במיוחד לימי הולדת שמחים במיוחד.
סדנאות שוקולד ליום הולדת מתאימות לכל הגילאים, מבוגרים וילדים כאחד. בסדנאות השוקולד לילדים אנו מכינים בין היתר פרלינים ממולאים בשלל תוספות, פונדו שוקולד, מפל שוקולד, שוקולד על מקל, שוקולד במגוון צורות ועוד. בסדנאות שוקולד למבוגרים אנו נהנים מחוויה שונה אותה אנו פותחים בהרמת כוסית ליקר שוקולד ארומטי ואיכותי, מילויים מגוונים, גם כאלה המפתיעים את חוש הטעם כמו צ'ילי, וואסאבי, מלח אטלנטי, וגם המילויים הקלאסיים כמו קרמל מלוח, נוגט, ריבת חלב, מכינים בין היתר טראפלסים בטעמים שונים כמו תפוז, אמרטו, וויסקי ועוד שילובים לילדים גדולים. ניתן אפילו להכין ברכה שוקולדית שכולה שוקולד לחוגג היום הולדת.

סדנת שוקולד לגיבוש עובדים

סדנת שוקולד מתאפיינת בעבודה בשיתוף פעולה. אם עובדים יחד וכל אחד מהעובדים מוצא את התחום החזק שלו בין אם זה להנהיג את השאר, בין אם לטעום ולהחליט כמה אגוזים להוסיף, ובין אם לבחוש במרץ מגוון הפעולות בסדנת השוקולד לעובדים תורמות לאווירה חיובית המאפשרת היכרות מעמיקה יותר בין העובדים. תיתכן עבודה בקבוצות קטנות ותחרויות טעימות שיוצרות אווירה של פתיחות בין עובדים שאפילו לא הכירו האחד את השני. העובדים מקבלים תמריץ מתוק באמצע יום העבודה המאפשר גיבוש ואיחוד של כלל העובדים.

סדנאות שוקולד לעובדים של דליתה

כל בעל חברה יודע שהאווירה בסביבת העבודה היא מרכיב הכרחי בהצלחת העסק ובצמיחתו. על מנת לדאוג לעובדי החברה שיגיעו בשמחה ובאהבה למקום עבודתם יש לדאוג שמקום העבודה יזמן אווירה נעימה בין העובדים, שמקום העבודה יאפשר מפגשי חברה נעימים ומתוקים, ושעובדי החברה יאהבו את מקום עבודתם בעקבות הצ'ופרים שמזמן להם מקום העבודה. הדרך הראשונה והבסיסית היא לצ'פר את עובדי החברה בחוויה משותפת שקולעת לחמשת החושים: טעם (שוקולד), מישוש (מרקם והתנסות מעשית בטמפרור למשל), שמיעה (מוזיקה קולומביאנית מקפיצה ושמחה ברקע), ראייה (הבדלת הסוגים השונים של השוקולד לפי צבעיהם, וצביעת הפרלינים), ריח (ריחו המשכר של השוקולד כשנמס ועולה לאוויר). חוויה אל חושית זו בסדנאות השוקולד של דליתה מצליחות פעם אחר פעם בקרב מגוון חברות ועסקים שהתנסו בסדנאותינו. חוויה מהנה ומגבשת זו הופכת את הארוע למהנה ומגבשת ברמת הקבוצה וברמת הפרט.

סדנת שוקולד לעובדים יכולה להיות מותאמת לפי מספר דגשים בהם בוחר המעסיק לפי צרכיו. סדנת שוקולד המותאמת לגיבוש העובדים שמה דגש על עבודת צוות. העובדים פועלים בסדנה במספר קבוצות, דבר המאפשר להם להכיר זה את זו מחוץ לתחומי מקום העבודה בשיח שונה וחיובי ביותר. לכל העובדים מטרה משותפת להצלחה בהכנת המתכונים והדרך לכך מזמנת תחושת יחד, הנאה משותפת מיצירתיות וטעם וכן חיזוק בטחונם של עובדי החברה ותחושת אמון מצד המעסיק שדואג להם ושאכפת לו מהם.

במהלך הסדנה נכין לפי בחירת אופי הסדנה מגוון של מטעמים:

בסוף הסדנה כל עובד בחברה מקבל מארז אישי עם תוצרי הסדנה פרי יצירתו, יחד עם המון חוויות מתוקות, ועם חיוך המרוח מאוזן לאוזן

סדנת שוקולד לעובדים מבית 'דליתה שוקולד' נמשכת כשעה וחצי. הסדנה מתאימה לקבוצות קטנות וגדולות ונערכת בכל מקום בארץ. ניתן לערוך את הסדנה במקום העבודה, בבית פרטי, במועדון, בלובי, במשרד ואפילו בחצר. אנחנו מגיעים לכל חלקי הארץ ועורכים סדנת שוקולד במרכז, סדנת שוקולד בצפון או סדנת שוקולד בדרום. אנחנו נעניק לכם חווית שוקולד מדהימה וייחודית.

בין הלקוחות העסקיים שכבר נהנו מסדנאות השוקולד שלנו: