סדנת שוקולד בבית

סדנת שוקולד בבית היא הדבר החם ביותר בכל עונה ובכל זמן בשנה. דמיינו עצמכם יושבים בסלון, מצלצלים בדלת. לא זו לא הפיצה שהזמנתם. סדנת שוקולד! מוזיקה קולומביאנית, הבית מתעטף באווירה שמחה ונדמה כאילו טעו בדלת.

מבקשים מכם להתעטף בסינרים ובכובעי שף, לטעום סוגים שונים של שוקולד גורמה שאין בסופר או באלונית. מתחילים להמיס, לטמפרר, והמטבח שלכם משנה צורתו למעבדת שוקולד אינטימית ממש ממלכה של שוקולד.

אתם בפיג'מה שלכם או בבגד נוח אחר עם האהובים לכם, משפחה/ חברים/ חברות/ ילדים. האירוע יכול להיות כל אירוע כי סדנת שוקולד של דליתה שוקולד מחברת בין כולם והחושים המתחדדים בה משחררים לכם סירוטונין במוח שהופך אתכם לשמחים. אתם בן רגע הופכים ממשועממים למאושרים.

למה סדנת שוקולד בבית?

וודאי קורה לכם שיום ההולדת של ילדיכם מתקרב, והדילמה העולה היא האם להזמין את כל ילדי הגן/ הכיתה או רק בנים או רק בנות. ואז עולה השאלה האם המקום בבית יספיק לכולם.

מה שבטוח זה שאי אפשר לטרטר הורים לנסיעות וגם להורים לא כל כך מתאים להיות נהגי מונית בנוסף לחוגים. לכן בדליתה שוקולד, סדנת שוקולד בבית- מגיעים אליכם עם כל הציוד וכל חומרי הגלם. מעבירים פעילות נחמדה שיכולה להתקיים גם בחצר וכל הילדים בעננים!

שומרים על הסדר ועל הניקיון. מתוך ניסיוננו הרב בסדנאות שוקולד בבתים ברחבי הארץ ואפילו במשרדים ובמועדוני בניינים משותפים.

מצאנו את השיטות והדרכים לשמור על המקום אליו אנו מגיעים נקי ומסודר בלי זכר לסדנת השוקולד שהתרחשה כמה דקות קודם. אז סדנת שוקולד בבית והבית נשאר נקי!

באזור הנוחות בפינת האוכל, בסלון ואפילו בחצר מבלי לחפש חניה, מבלי לבזבז את זמנכם בפקקים. קובעים שעה וכעבור בין שעה וחצי לבין שלוש שעות הסדנה מאחוריכם התוצרים כבר אצלכם במקרר והבית נקי כשהיה.

סדנת שוקולד במרכז אמנם מהנה לא פחות אך דורשת התארגנות לפני יציאה מהבית התלבטות במה ללבוש, עד כמה להתגנדר וכמה זמן לצאת מראש כדי להגיע בזמן.

סדנת שוקולד בבית בשביל החופשיות

בבית מרגישים חופשיים. למה לחשוב פעמיים אם ללקק ישר מהקערה את השאריות?  או למה להתרגל לחוקי ה"מקום החדש" אם אתם בבית שלכם? סדנת השוקולד הגיעה אליכם עד הבית. בדליתה שוקולד מקפידים על אווירה נינוחה ומשוחררת ואנו מתאימים את עצמינו אליכם ולא ההפך.

סדנת שוקולד בבית הלקוח של דליתה שוקולד מביאה כלים נקיים והפלא ופלא- אתם לא מדיחים את הכלים. כפי שקיבלנו את ביתכם כך אנו מחזירים אותו. הכלים רוחצים אצלנו. אצלנו אוהבים להדיח כלים.

במקום האינטימי שלכם, גם עבור סדנה זוגית ניתן לקיים סדנת שוקולד בבית.

לאור הנרות בסלון שלכם. בשיתוף פעולה ואפילו עם שאלון זוגיות שיבעיר ביניכם את האהבה. נתחיל בהרמת כוסית ליקר שוקולד מתוק ונמשיך בפרלינים במילויים מעניינים לטעמכם האישי.

אין מה לעשות זוגיות היא תחזוקה וסדנת שוקולד בבית הלקוח מעידה על עבודה והשקעה.