סדנאות שוקולד לחגים הן הטרנד הבא

סדנאות שוקולד לחגים הולכות ונעשות נפוצות יותר ויותר בישראל. בתרבות שבה בכל שנה כל השנה "חיים מחג לחג" ו"מאירוע לאירוע". כשלא צריך לחפש סיבה למסיבה אלא כבר הסיבה קיימת, יש להאדיר ולהפוך את החג לאירוע של ממש. בזמן שבו כל הדודות ובני הדודים, האחיינים מתרוצצים לכם בין הרגליים. כדי שיהנו מזמן איכותי ביחד, עולה הצורך להפוך את שהותם המשותפת לאיכותית, נזכרת, וחוויה שמשאירה בליבם חותם לעד.

אז איך סדנאות שוקולד לחגים עובדות?

סדנאות שוקולד לחגים מתרחשות אצלכם בבית, במועדון, בחצר, באולם או אצלנו במרכז הארץ. במידה ובחרתם להזמין אותנו אליכם אנו מגיעים עם כל הציוד וכל חומרי הגלם הנדרשים לקיום הסדנה בכל סדר גודל של כמות משתתפים. בין אם זוג משתתפים, עשרה, עשרים ואפילו מאתיים. אנו מתאימים כל סדנה לכמות המשתתפים הנדרשת ולגילאיהם ומתאימים את עצמנו אליכם ככפפה ליד.

סדנת שוקולד לראש השנה

סדנאות שוקולד לחגים כמו ראש השנה מאפיינות את סממני החג ביצירת ובהכנה של שוקולד בצורת הסממנים במידה והסדנה מיועדת לילדים. למשל הילדים יטבלו תפוח בשוקולד, יכינו ראש של דג משוקולד, יכינו שופר העשוי משוקולד, גרעיני רימונים הטבולים בשוקולד כחטיף ועוד ממתקי שוקולד מקוריים רבים אחרים שיעניקו לחוויית החג טוויסט מקורי ואחר. בסדנאות שוקולד למבוגרים בראש השנה יכינו המשתתפים פרלינים עם טעמים ייחודיים כמו פרלינים במילויי אגוזי לוז ודבש, פרלינים במילויי רימון חמצמץ עם לבנדר, פרלינים בצורות דבורה שלא רק שישאירו פיות פעורים בקינוחי שולחן החג, גם ייגרמו לכם לקבל מעמד אחר בשולחן ולשנות את השיח סביבו.

סדנת שוקולד לסוכות

סדנת שוקולד לחגים ובפרט בסוכות היא חוויה שניתן לקיים בסוכה. סדנת שוקולד בסוכה הינה חוויה שאין דומה לה. כל המשתתפים יכינו מטעמים משוקולד בסוכה ואפילו ייצרו את ארבעת המינים משוקולד, יכינו סוכה משוקולד עם קישוטים מעניינים מסוכריות וגומי ועוד רבים אחרים. ניתן גם להכין ברכה משוקולד למשפחה המארחת בסוכתה. סדנאות שוקולד לחגים מהנות מאוד ובסוכות אף יותר! כל המשתמע מקיום סדנת שוקולד לחגים בסוכות נכון לילדים ולמבוגרים, אמנם בסדנת שוקולד למבוגרים רמת הקושי עולה וכך גם התחכום.

סדנת שוקולד לשמחת תורה

מה שמח יותר מלחגוג את שמחת תורה בסדנת שוקולד? סדנאות שוקולד לחגים מתחילות ומסתיימות בהנאה, שמחה, חיבור וטעמים. מלבד ליום כיפור- שאינו חג לא תחגגו מבלי ליהנות מחוויית טעמים וחושים. בדליתה שוקולד מציעים לכם ליהנות גם מטעם וגם מחדוות עשייה. בסדנת שוקולד בשמחת תורה ניתן ליצור את לוחות הברית משוקולד, להכין ספר תורה משוקולד, ואפילו לכתוב משפטים נאורים משוקולד "ושמחץ בחגך", "ואהבת לערך כמוך", "שישו ושמחו בשמחת תורה" ועוד…

סדנת שוקולד לחנוכה

סדנאות שוקולד לחגים וסדנת שוקולד בחנוכה בכלל הן חוויות שזוכרים לכל החיים. לא סתם אביו של משפחת פונברשטיין שחגג סדנת שוקולד עם ילדיו אצלנו בדליתה כתב: "אני ממש מודה על סדנה בלתי נשכחת! הילדים לא מפסיקים לדבר על הסדנה כבר שלושה ימים וטועמים כי זה היום המאושר בחייהם". עידן הפסטיגלים ההמוני בחנוכה כבר ממזמן out. סדנת שוקולד משותפת הורה וילד in! לגמרי in. דמיינו את עצמכם בשיח משותף עם ילדיכם על עולם תוכן שמאוד מעניין אותו, בעשייה משותפת בה שניכם לוקחים חלק פעיל, ביציאה מסדנה עם תוצרים משותפים מרגעי הסדנה. בחנוכייה העשויה משוקולד שהכנתם יחד עם ילדיכם. אנו מבטיחים לכם בדליתה שאת הסדנה הזו ילדכם לא ישכח לעולם.

אריאל בת ה-3 עם תוצרי סדנת השוקולד שהתקיימה בחנוכה אצל דליתה שוקולד.

סדנת שוקולד לטו בשבט

חג טו בשבט נכנס למאגר החגים הישראליים כבר לפי יותר מעשור. על אף שאינו חג שמקורו במקרא זהו חג שורשי הקורא לנו להתחבר למולדת דרך הטבע. בעידן בו העיסוק העיקרי הוא במדיה, בטלפונים הניידים, במחשבים, בלופטופים, באינסטגרם ובפייסבוק החיבור לטבע אינו מתרחש בקלות במידה וחינוך ילדינו לא יצר זאת. על מנת לחבב את החג על הילדים ועל המבוגרים יש צורך באלמנט מקשר בין שני עולמות אלו. סדנת שוקולד עם אלמנטים של טבע יכולה בהחלט להוות גורם מקשר מעולה בין המשתתפים ולבין הטבע. בסדנת שוקולד לטו בשבט ניצור עציצים משוקולד, נכין גזע ממקופלת ושורשים. נטביע שוקולד על עלי מנטה הפוכים ועוד. כל התוצרים יהוו בסיס מצוין לשיח ייחודי על חשיבות שמירת הטבע ועל המזון שלנו. כמו כן בסדנה נסביר על הקשר שבין גדילת עצי הקקאו בתנאי מזג אוויר מסוים שעתיד להשתנות ולפגוע בגדילת עצי הקקאו וכתוצאה גם עלול לפגוע בשוקולד שלנו.

סדנת שוקולד לוולנטיינ'ס דיי

הוולנטיינ'ס הוא חלק מחגי ישראל הלא רשמיים. חג שבו חוגגים את אהבתם בני זוג ומוכיחים אהבתם האחד לשני. שוקולד הוא רומנטי וחושני וידוע כי אכילתו משחררת סרוטונין במוח, חומר האחראי להעלאת החשק. בדרך כלל אחד מבני הזוג מפתיע את בן הזוג בסדנה שכולה לא רק שוקולד אלא גם שאלון זוגיות חושני, משימה זוגית, והיכרות בני הזוג האחד עם השני בסיטואציות עם שוקולד חושניות במיוחד. תוכלו ליהנות מסדנת שוקולד אצלנו במרכז או אצלכם בבית בכל מקום בארץ.

סדנת שוקולד בפורים

חג פורים הוא חג שילדים הכי אוהבים. החלומות שלהם מתגשמים והם הופכים להיות מי שהם רוצים להיות. כשמגשימים חלומות לילדים למה שרק יהיו מי שהם רוצים להיות ולא יעו גם את מה שהם רוצים לעשות. אין ילד שלא חולם להיות בממלכה של שוקולד ליום אחד. ממלכה שבה הוא יכול לטעום, לגעת ולהכין שוקולד ככל שחפץ ליבו. סדנת שוקולד לפורים היא חוויה במיוחד כשמתאימים אותה לתשוקת הילדים, לחלומות שלהם. בסדנת שוקולד לפורים הילדים יכינו דמויות אותן הם מעריצים משוקולד בלבד, יכינו אזני המן מבצק שוקולד במילוי גנאשים בטעמים שונים, יטעמו ויחוו טמפרור שוקולד בעצמם. סדנאות שוקולד לחגים הם הגשמת חלום. העיתוי הטוב ביותר להגשמת חלום הוא בחג פורים. סדנת שוקולד בפורים היא המתנה המשולמת לחוויה מעצימה לילדים ולמבוגרים כאחד. גם נשף פורים במקום העבודה כסדנת שוקולד לקבוצות מקבל משמעות אחרת כשכולם מכינים שוקולד מחופשים!

סדנת שוקולד לפסח

נתחיל בעובדה שסדנאות השוקולד שלנו כשרות לפסח, חומרי הגלם והכלים עוברים הכשרה לפסח ולכן בעניין הכשרות היו רגועים. חג הפסח מסמל עבור עם ישראל יציאה מעבדות לחירות. מבחינה מטאפורית גם ילדיכם יוצאים מעבדות לחירות בחופשת חג ארוכה מהרגיל. משגרת עבודה, לימודים, סדר יום קבוע והרגלים קבועים לשגרת חופש, טיולים, זמן איכות עם קרוביכם ושינוי בכשרות המזון מכשר לכשר לפסח. דליתה מציעה לכם סדנת שוקולד ייחודית לפסח בה שני חלקים. החלק הראשון עיוני וטעימות בה ילמדו המשתתפים מהרצאה מעשירה ומרתקת על השוקולד ודרך הווייתו תוך טעימת הסוגים השונים והחדשים. החלק השני כולל סדנה פעילה של המשתתפים בה יכינו תוצרי מתנה משוקולד בסימן חג הפסח: פירמידות משוקולד, פרחים משוקולד לסימן האביב, ברכות משוקולד לחג חירות שמח וכו'. כל משתתף יצא עם מארז אישי ומהודר מתוצרי הסדנה. אז במקום לתת שי לכל עובד לקראת החג כדאי לשלב מתן השי עם חווית הכנתו בשיתוף פעולה של העובדים/ הילדים/ המשפחה/ גיל הזהב/ הנוער/ הקבוצות.

 

ליעוץ והזמנות התקשרו עכשיו 054-5443464 או השאירו

פרטים ונחזור אליכם בהקדם.