פולי קקאו רובי

סוג שוקולד רובי החדשני בקרוב בסדנאות השוקולד של דליתה!

שוקולד רובי זה חדשנות! מאז שמונים שנה לאחר המצאת השוקולד הלבן לא פותח סוג שוקולד חדש, תזמינו אצל דליתה סדנת שוקולד כך תכירו את סוג השוקולד החדשני- שוקולד רובי האדמוני או בלועזית rubi choclate.

סוג השוקולד החדשני  'רובי' מצטרף לסוגי השוקולד הקלאסיים:

כבר שנים כולנו מכירים את סוגי השוקולד הנפוצים השוקולד המריר, השוקולד החלב והשוקולד הלבן. אנחנו מכירים אותם בכל וריאציה אפשרית בממתקים, בטבלאות, כמותגי שוקולד, ובאיכויות שונות.

לאחר שנים של מחקרים הצליחה חברת barry callebaut יצרנית השוקולד הבלגית הגדולה, לפתח זן חדש של שוקולד המתווסף לשלושת הסוגים המוכרים. אז קבלו את שוקולד רובי.

סוג השוקולד רובי החדשני מתקתק ופירותי

שוקולד זה מתאפיין בצבע וורדרד וטעם פרותי, יש לציין כי צבעו הוורדרד הינו טבעי לחלוטין ומגיע מהשימוש בזן ייחודי של פולי קקאו ששמם  the rubi. מנכ"ל חברת קאליבו טוען כי השוקולד הוורדרד עשוי משיל

וב של שלושה זנים של פולי קקאו המגיעים מחוף השנהב, מאקוודור ומברזיל.

 

000_sj5mk

 

לסוג השוקולד רובי  החדשני טעם פירותי חמוץ-מתוק המזכיר פירות יער אמנם אינו מכיל אותם כלל. השוקולד נבדל משאר הסוגים בטעם שלו ושונה מהשוקולד הלבן בכך שאינו מכיל אחוז גבוה של חמאת קקאו כפי שמכיל הסוג הלבן. בעקבות היותו של השוקולד הלבן כמכיל אחוז גבוה של חמאת קקאו יש האומרים שהוא כלל לא נחשב שוקולד, אמירה שלא ניתן להגיד על סוג השוקולד רובי החדשני, כיוון שהוא מכיל אחוזי מוצקי קקאו מפולי קקאו אמיתיים משילוב של זנים שונים באחוז גבוה.

לאחר שהושק במדינות: סין, ארה"ב, יפן ובריטניה, הוגדר טעמו כמבטיח, והתגובות אליו היו חיוביות מאוד. הסינים נלהבו מאוד מהשוקולד. ידוע כי במידה של צריכה מוגברת של שוקולד רובי על ידי הסינים יעלה הביקוש על הצריכה ותיתכן התייקרותו ברמה העולמית, דבר שיש לעקוב אחריו ולבדוק מגמתו בביקוש והיצע.

דליתה שוקולד, חברה המתמחה בסדנאות שוקולד, בחרה להוסיף את סוג השוקולד רובי לתפריט סוגי השוקולד בסדנאותיה לקהל הרחב ולאפשר ללקוחותיה חוויה חדשנית בטעימתו של שוקולד רובי ובשימושו להכנת פרלינים, טבלאות שוקולד ועוד…

סוג השוקולד 'רובי' החדשני כעוד סיבה לקיים סדנת שוקולד של דליתה:

אז למה כדאי לקיים סדנת שוקולד אצל דליתה שוקולד?

  1. כי קיים שלל גדול ונרחב של סוגי שוקולד שונים.
  2. כיוון שבנוסף לחוויה החושית יוצאים עם ידע מקצועי.
  3. כי לומדים בהתנסות מעשית איך לעבוד עם שוקולד.
  4. כי אפשר לאכול שוקולד ללא הגבלה במהלך הסדנה.
  5. כי באף מקום אחר לא תיהנו גם מחוויית הכנת השוקולד וגם ממקצועיות שאין שנייה לה.

חברת דליתה שוקולד הינה חברה המתמחה בסדנאות שוקולד חווייתיות ומקצועיות לקהל הרחב החל מסדנאות שוקולד לזוגות, סדנאות שוקולד למבוגרים, סדנאות שוקולד לחברות ואפילו סדנאות שוקולד לילדים.

החברה דליתה שוקולד חתמה על דגלה להביא לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר בלי פשרות כולל ייבוא סוג השוקולד החדש, שוקולד רובי.