דליתה סדנאות שוקולד

סדנת שוקולד ליום הולדת

 סדנאות שוקולד חוויתיות ומהנות לימי הולדת בכל הגילאים! חוויה מהנה המשלבת פעילות, מתיקות וגיבוש!
לפרטים התקשרו   054-5443464

לא חשוב איזה גיל אתם חוגגים, רוב הסיכויים כי במסיבת יום ההולדת שלכם תהיה גם עוגת שוקולד. ולמה? מכיוון שלשוקולד אין גיל, מין או מגדר והוא אהוב על כולם. שוקולד הוא זכרונות ילדות, הוא שמחות בנעורים, הוא רומנטיקה, חושניות, נחמה, ריגוש ופיוס. הוא משמח את כולם, מעודד וממריץ ולכן, אם בחרת לשלב שוקולד, אין סיכוי שסדנת שוקולד ליום הולדת לא תהיה חוויה מנצחת.

 סדנאות שוקולד חוויתיות ומהנות לימי הולדת בכל הגילאים! חוויה מהנה המשלבת פעילות, מתיקות וגיבוש!
לפרטים התקשרו   054-5443464

סדנת שוקולד ליום הולדת של דליתה נערכת על ידי מיטב השוקולטיירים שיש להם את הנסיון והידע והיכולת להעביר סדנה מרתקת, משמחת וחווייתית לכל גיל ולכל קבוצה. הסדנה מוסיפה תוכן איכותי למסיבת יום ההולדת, משלבת אלמנטים חגיגיים וייחודיים וזהו רעיון מקורי ומופלא לחגוג את יום ההולדת, לגיבוש המשתתפים ולשמחה גדולה, מלווה כמובן בטעמים מתוקים, בפה, בלב ובנשמה.

זו ילדותי השנייה – סדנת שוקולד ליום הולדת

שוקולד הוא כוכב הערב בכל אירוע ובמיוחד במסיבות יום הולדת. סדנת שוקולד ליום הולדת יכולה להיערך עבור חבורה של ילדים נרגשים, עבור בני נער חולמניים ועבור מבוגרים בכל גיל.סדנת שוקולד ליום הולדת

סדנת שוקולד לילדים וימי הולדת הולדת המיועד לילדים תכלול את כל האלמנטים והכיופים שילדים אוהבים, כמו למשל מזרקי שוקולד, הכנת כדורי שוקולד עם תוספות וציפויים מדליקים, קינוחי שוקולד נפלאים ויצירה וקישוט בשוקולד. הילדים יוכלו להכין ביחד עוגת יום הולדת ולקשט אותה וליהנות ממסיבה חווייתית, מאושרת ומתוקה במיוחד.

סדנת שוקולד ליום הולדת המיועדת למבוגרים כמו למשל סדנה למסיבת רווקות תכלול אלמנטים מורכבים ומתוחכמים יותר, כמו למשל אלכוהול להכנת משקה מבוסס שוקולד ובתוספת אלכוהול, תוספות לפרלינים כמו אגוזים ופירות, הכנת גנאשים מתוחכמים, סופלה שוקולד מהודר, זרי פרחים ועוד הרבה יצירות ועיצובים בשוקולד.

תחילת כל סדנת שוקולד נפתחת בהסבר על תולדת השוקולד ומקורו, סיפורים מעולם השוקולד, גלגוליו בהסטוריה ועוד. ההסברים מותאמים לגיל המשתתפים, כך שהילדים זוכים לשמוע סיפורים קצרים וממוקדים, משעשעים ומותחים ואילו המבוגרים זוכים לסיפורים מפולפלים ברומנטיקה, ארוטיקה והסברים מעמיקים על תכונות השוקולד והדרכים הנכונות לעשות בו שימוש.

סדנת שוקולד לימי הולדת – עולם מופלא

סדנת שוקולד ליום הולדת היא חוויה בלתי נשכחת. אפשר להעניק אותה במתנה לחבר או בן משפחה אהוב, או לתכנן אותה מראש לפי בקשת הילד. לסדנת שוקולד במרכז יש להגיע רק עם מצב רוח טוב ואנו בדליתא דואגים לכל השאר, החל מחומרי הגלם האיכותיים והמשובחים, כולל התוספות והציפויים וכלה בסינרים וכובעים וכלי עבודה. מה שנותר לכם הוא לשריין תאריך ומקום.

סדנת שוקולד לימי הולדת מתאימה להפעלות במסגרת ימי כיף בגנים לימי הולדת באווירה משפחתית ולאירועי גיבוש משפחתיים. ההפעלות יתבססו על יצירות בלתי מורכבות, הכוללות אפייה קלה, הכנת משקאות שוקולד, פיסול בבצק שוקולד, ויצירות תואמות גיל אחרות, אשר תאפשרנה למשתתפים להוציא מן הכוח אל הפועל את היצירתיות המפעמת בהם באופן החווייתי ביותר. חשוב לבחור בסנדה ליום הולדת שהמעביר שלה מצויד בגישה טובה לילדים, ואשר יהפוך את הסדנה לאטרקציה ילדותית מושלמת. את היצירות הנלמדות בסדנא חשוב להתאים באופן אופטימלי לשכבת הגיל הספציפית של המשתתפים, ועל כן, מומלץ לציין את טווח הגילאים המדויק של משתתפי הסדנא בשעת ההזמנה. עם מתכונים קלילים, מוזיקה טובה ברקע, מדריך נמרץ ורענן, והרבה שוקולד איכותי, תהפכו את סדנת השוקולד ליום ההולדת לחוויה מכוננת בלוח האירועים של הילדים, בני כל הגילאים!

WhatsUp
WhatsUp Us
WhatsUp
שלום, שמי דלית.

ברוכים הבאים לדליתה שוקולד :)

איך אוכל לעזור?